Rares Ilie

19 aprilie 2003 București România este un fotbalist român care joacă pe post de mijlocaș ofensiv la Nice în Ligue 1. Pe plan internațional are prezențe la națională.

Pin Page

Oder starten Sie eine neue Suche um noch mehr Stock-Fotografie und Bilder zu entdecken.

. In the info box you can filter by period club type of league and competition. Rareș Ilie a debutat la Nice în Ligue 1. Rareş Ilie Date of birth.

Nom dans le pays dorigine. Lucien Favre antrenorul lui Nice a decis să îl includă în lot pe Rareș Ilie astfel că fostul mijlocaș al Rapidului are șanse să debuteze în Ligue 1 încă din prima etapă. Dan Șucu îi dă replica lui Florin Manea după controversele iscate de impresar în jurul transferului lui Rareș Ilie.

Rareş Ilie Date de naissance. Nice a reușit egalarea cu Ilie în teren grație unui șut la vinclu al lui Aaron Ramsey. OGC Nizza seit 2022.

Jucătorul de 19 ani a avut ocazia de a da lovitura în ultimele. Rareş Ilie a intrat în careu după un un-doi creat cu francezul Amine Gouiri şi a pasat ulterior spre marcatorul golului Calvin Stengs care era cu poarta goală. Rareș Ilie și-a făcut debutul pentru Nice în repriza a doua a partidei cu Toulouse la scorul de 0-1.

Mittelfeld Aktueller Verein. Rareș Ilie 70 - live prices in-game stats comments and reviews for FIFA 22 Ultimate Team FUT. Cu asta cred că v-am răspuns.

Fostul giuleștean a intrat în combinații cu colegii săi Nice fiind la un. Publicitate Fostul giuleștean cumpărat în această vară de echipa de. Né à Bucarest en Roumanie Rareș.

Rares Ilie - Une grande chance peu de gens de Roumanie ont atteint ce niveau. Rareș Ilie a debutat în Ligue pentru Nice. Leistungsdaten aktuelle Saison von Rares Ilie OGC Nizza Einsätze Tore Vorlagen Karten Alle Wettbewerbe Rares Ilie - Gesamte Leistungsdaten Transfermarkt News.

Showing Editorial results for rares ilie. Mijlocașul român Rareș Ilie a bifat primele minute oficiale într-o partidă de campionat pentru Nice. Toulouse FC - OGC Nice meci din prima etapă din Ligue 1 se joacă duminică de la ora 14 iar românul Rareș Ilie este pe banca de rezerve a oaspeților.

Rareș Ilie né le 19 avril 2003 à Bucarest en Roumanie est un footballeur roumain qui évolue au poste dailier gauche à lOGC Nice. Rares Ilie 19 aus Rumänien Position. OGC Nice.

Rareș Ilie a fost cumpărat de Nice. Attaquant - Ailier gauche Pied. Detailed stats of Rares Ilie This page contains information about a players detailed stats.

David Brun Publié le 05082022 à 2105. Apr 19 2003 Age. Join the discussion or compare with others.

Lucien Favre l-a introdus în teren pe. Rareş Ilie a debutat într-un meci oficial pentru OGC Nice în remiza obținută pe terenul celor de la Toulouse scor 1-1 în prima etapă din Ligue 1. Lucien Favre l-a introdus în teren pe mijlocașul român în minutul 64 al meciului.

Name in home country. Dan Șucu i-a oferit replica lui Florin. - Amazing Skills Assists Goals HD - YouTube.

Rareș Ilie și-a făcut debutul pentru Nice în repriza a doua a partidei cu Toulouse la scorul de 0-1. Rares Ilie -2022- Welcome To OGC Nice. Rareș Ilie aproape de gol la debut.

Ilie Dumitrescu 53 de ani știe cum se poate impune Rareș Ilie la Nice echipă care l-a cumpărat de la Rapid în perioada de mercato din vară. Fotbalistul român a intrat în minutul 64 și a avut o evoluție bună. Parmi les nombreux paris de Nice sur ce.

Highest market value. Durchstöbern Sie 25 rares ilie Stock-Fotografie und Bilder.